Dodany: 2010-09-15 09:45:14

Na czym polegają gry bilardoweZapewne niejednokrotnie każdy z nas grał w klubie lub pubie w bilarda. Czasami jednak nie mamy możliwości wyjścia. Możemy rónież nie mieć na to ochoty lub czasu. Czy wtedy musimy rezygnować z ulubionej gry w bilarda? Już nie.

 

Dzięki technikom komputerowym możemy zagrać w gry bilardowe nie wychodząc z domu.

Gry bilardowe w komputerze są idealnym odwzorowaniem realnej gry. Na monitorze pojawia się stół pokryty suknem. Na takim  stole rozłożone zostają wirtualne bile, czyli kolorowe kule. Zadaniem gracza jest wbicie poszczególnych kul do tak zwanych łuz, czyli dziurek na bokach stołu. Wbić gracz dokonuje za pomocą kija. I tak jak w relanej grze, również w grze komputerowej możemy dokonać wyboru odpowiedniego kija.

 

Każdy kij jest inny i spełnia inne zadanie. W klubie możemy zagrać w różne odmiany bilarda. Sieći komputer oferuje nam to samo. Możemy zagrać w wirtualny bilard artystyczny, w karambol, w ruską piramidę, w kelly lub w snookera. Gry bilardowe świetnie wpłyną na rozwój koncentracji u gracza. Wyćwiczą również jego celność, a także zdolnośćdo przewidywania kolejnych sytuacji na stole..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polegają gry bilardowe
Nick: