Dodany: 2010-09-15 09:50:45

Gry auta - dla fanów motoryzacjiJakie gry panowie lubią najbardziej? Oczywiście gry auta. Gry auta to gry z niesamowitą dawką emocji w rażeń. Dzięki nim każdy mężczyzna, mały czy duży, ma szansę na to, by poczuć się jak kierowca rajdowy.

 

Gry auta, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają na sprawdzenie swoich umiejętnosci kierowania pojazdem. W grach tych gracze mają możliwosć wyboru auta oraz udoskonalenia go w dowolny sposób. Każdy element tuning, każdy kolejny etap gry są najczęściej odblokowywane po zaliczeniu levelu niżej. Startując w grach autach mierzymy się z innymi autami, które sterowane są przez komputer.

 

Trasy, którymi poruszają sięsamochody mają zróżnicowany stopień trudności. Rozpoczynami od prostych tras, a kończymy na krętych ścieżkach. Niektóe gry dają możliwość wyboru nie tylko samochodu, ale także nawierzchni po któej ten samochodówd będzie jeździł. Każdy kierowca wie, że inaczej zachowuje się auto na nawiechni szutrowej, a inaczej na asfalcie. Gry auta to doskonałą szansa na rozwijanie umiejętnośći refleksu i koncentracji.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gry auta - dla fanów motoryzacji
Nick: