Dodany: 2010-09-15 10:03:20

Poczuj się kimś innym - zagraj w gry symulacyjneWedług najnowszych badań opinii prawie 40% z nas nie jest zadowolona ze swojego życia. Polacy chętnie zmieniliby wokół siebie wszystko – pracę, wygląd, zarobki, samochód, dom. Większość z nich na pytanie – jak starą się rekompensować sobie problemy, odpowiedziała, że gra w gry symulacyjne.

 

Dzięki nim użytkownik może mieć chociaż komputerową namiastkę takiego życia, jakie chciałby prowadzić. Najbardziej popularne gry symulacyjne dotyczą właśnie odzwierciedlania życia codziennego, od lat niezmiennie cieszą się one zainteresowaniem użytkowników. Ale trzeba pamiętać, że gry symulacyjne to również symulatory lotu, symulacje wszelkich typów pojazdów lądowych, wodnych i powietrznych, czy pojazdów kosmicznych.

 

Cechą charakterystyczną tych gier jest to, że albo są dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistości albo kreują rzeczywistość zupełnie inną niż nasza. W tym zadaniu ma pomóc sztab specjalistów, współpracujących z twórcami gry (np. piloci pomagają w opracowaniu symulatora lotów).Dodaj nowy komentarz do artykułu Poczuj się kimś innym - zagraj w gry symulacyjne
Nick: