Dodany: 2010-09-15 10:08:18

Gry motorowe - poczuj prędkośćMarzą ci się żużlowe drogi? Pasjonuje cię szybkość? Zawsze chciałeś spoczuć wiatr we włosach jadąc na motocyklu? Wiatru nie poczujesz, ale motocyklowe emocje i szybkość z pewnosćią tak, a wszystko to grając w gry motorowe.

 

Gry motorowe to gry, któe umożliwiają graczowi wcielenie się w rolę motocyklisty. Do wyboru będą zaróno motocykle tradycyjne takie jak harley davidson, jak i motocykle wyścigowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. W garch motocyklowych mamy zazwyczaj do pokonanie pewne trasy. Tylko zwycięstwo na danym odcinku gwarantuje nam kontynujację gry na nowych, trudniejszych trasach.

 

Gry motocyklowe mogąbyć na prawdę pasjonujące. Doskonałym wzmocnieniem efektu gier są kierownice, któe po zainstalowaniu na komputerze umoaliwiają wyczuwanie nawet najmniejszych nierónosci na powierzchni drogi. Gry motorowe wymagają skupienia i odrobiny odwagi. Każde najmniejsze niedociągnięcie spowodować może bolesną, wirtualną wywrotkę i niezaliczenie kolejnego etapu gry. Sprawdź czy dasz radę w grach motocyklowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gry motorowe - poczuj prędkość
Nick: