Dodany: 2011-07-14 09:10:26

Czym są gry przeglądarkowe?Gry przeglądarkowe cieszą się w ostatnim czasie niesamowitą wprost popularnością. Gracze chętnie wybierają je z wielu względów. Podstawowym czynnikiem jest oczywiście Ekonomia. Gry prezentowane w sklepach, zwłaszcza nowości, są bardzo drogie.

 

Zakup gry to zazwyczaj wydatek rzędu 100 – 150 zł. To ogromna suma, zwłaszcza dla młodych ludzi. gry przeglądarkowe najczęściej oferowane są za darmo. Wystarczy posiadać odpowiedni sprzęt oraz dostęp do internetu. Do gier tradycyjnych najczęściej się nie wraca. Nie są one raczej aktualizowane, nie pojawiają się tak żadne nowości. Gry przeglądarkowe to najczęściej długa praca, są one wciąż unowocześniane.

 

Prezentowane są nowe dodatki, postaci, misje. W gry tradycyjne gramy zazwyczaj samotnie. Jest nasza postać i my. Gry przeglądarkowe ze względu na to, iż udostępniane są w sieci skupiają wokół siebie wielu graczy, z różnych stron świata. Umożliwiają im wspólną rozgrywkę, a co za tym idzie dają możliwość nawiązywania nowych przyjaźni. Jedną z najpopularniejszych gier przeglądarkowych ostatnich czasów jest Fragoria..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są gry przeglądarkowe?
Nick: